Popoldne nekaj dela za posavske gasilce
Odpiranje vozila v Boštanju ni uspelo, reševanje iz dvigala na Impoljci pač. Zvečer v tovarni Vipap zagorelo olje, ki je izteklo iz elektromotorja.
Odpiranje vozila ni uspelo
Ob 14.18 je občan iz Boštanja, občina Sevnica, prosil gasilce za odpiranje vrat na osebnem vozilu. "Posredovali so gasilci PGD Sevnica, odpiranje pa je bilo neuspešno," so sporočili z Regijskega centra za obveščanje Brežice.
Reševanje iz dvigala
Ob 16.29 je v Domu upokojencev in oskrbovancev Impoljca na Artu, občina Sevnica, gasilec PGD Sevnica pomagal pri reševanju starejše osebe iz dvigala.
Zagorelo olje, ki je izteklo iz elektromotorja
Ob 18.55 je v Tovarni Vipap Krško zagorelo olje, ki je izteklo iz elektromotorja. Požar so pogasili zaposleni in gasilci PGE Krško.
Obvestila in ostale aktivnosti
V Regijskem centru za obveščanje Brežice so v preteklih 12-ih urah posredovali tri pozive za nujno medicinsko pomoč.
Gasilci PGD Obrežje so porabnikom v kraju Cirnik, občina Brežice, pripeljali 15 kubičnih metrov pitne vode, asilci Poklicne gasilske enote Krško so porabnikom v naselju Straža pri Raki, občina Krško, pripeljali 5 kubičnih metrov pitne vode, gasilci PGD Pišece pa so porabnikom v kraju Križe, občina Brežice, pripeljali 10 kubičnih metrov pitne vode.
(ReCO Brežice, ep)
Te zanima, kaj je novega v Posavju? Potem hitro stisni gumbek:
Na podstrešju našli topovski granati, kje ne bo elektrike?
07:28 , 21.05.2013Kronika v Posavju, 20.5.2013
07:00 , 21.05.201323-letnica vihravo za volanom, pijan sin grozil mami
16:50 , 20.05.2013Facebook: ePosavje na Facebooku
Twitter: ePosavje na Twitterju
Google+: ePosavje na Google+


Povej svoje mnenje:
Objava oglasnih sporočil ni dovoljena.
Prosimo za strpno debato!