Sirene skozi Krško, nesreča na Oštrcu
Ob 19.45 uri so se skozi Krško slišale sirene. Kaj in kje se je zgodilo?
Nesreča na Oštrcu
Kot so zapisali na servisu sos112, je ob 19:37 prišlo do "prometne nesreče z motorjem v kraju Oštrc, občina Kostanjevica na Krki." V prvem valu siren sta skozi Krško peljali dve vozili (krških poklicnih gasilcev?), nekaj minut za njimi pa so se slišale tudi policijske sirene.
Trčila motokrosista
"Ob 19.37 sta na Oštrcu, občina Kostanjevica na Krki, pri rekreativnem športu trčila dva motokrosista in se pri tem poškodovala. Posredovali so gasilci PGE Krško, ki so pomagali reševalcem. Reševalci NMP Krško so poškodovani osebi oskrbeli in prepeljali v bolnišnico Brežice," pravi uradna informacija z Regijskega centra za obveščanje Brežice.
"Motorista hudo poškodovana"
Krški policisti so bili ob 19.40 obveščeni o nesreči pri kraju Oštrc, kjer je na travniku, pri vožnji v naravnem okolju, prišlo do trčenja dveh motoristov, starih 17 in 19 let. Hudo poškodovana motorista so reševalci odpeljali v bolnišnico.
(sos112, ep)
Te zanima, kaj je novega v Posavju? Potem hitro stisni gumbek:
Dolšce pri Kostanjevici: Kolesar po padcu v bolnišnico
17:01 , 19.05.2013Krško: Z mostu proti tovarni Vipap delna zapora ceste
16:56 , 19.05.2013Požar v Pavlovi vasi: Zgorelo 48 m2 ostrešja hleva
21:59 , 18.05.2013Facebook: ePosavje na Facebooku
Twitter: ePosavje na Twitterju
Google+: ePosavje na Google+


Povej svoje mnenje:
Objava oglasnih sporočil ni dovoljena.
Prosimo za strpno debato!