Gledališki abonma v sezoni 2012-2013 tudi v Brežicah
Gledališki abonma v novi sezoni ponujajo tudi v Brežicah. Pri oblikovanju Ietošnjega repertoarja so organizatorji skušali upotevati namige bo bolj zabavnih delih in jih uskladili z aktualno ponudbo uveljavljenih slovenskih hiš.
Kaj se bo gledalo?
"Komedíja 39 stopnic, burkaška moraliteta Iztoka Mlakarja Sljehrnik, jedka ženitna burka Ženitev, drama Lunine mene in poročna melodrama Filumena Marturano so letošnje predstave organizatorjev gledaliških abonmajev," so sporočili organizatorji.
Vpis abonmajev je vsak delovnik med 8. in 14. uro na sedežu območne izpostave Javnega sklada Republike Slovenije za kulturne dejavnosti na Trgu izgnancev 12.
Kdaj?
- 39 stopnic - 23. oktober 2012
- Sljehrnik - 26. november 2012
- Ženitev - 15. januar 2013
- Lunine mene - februar 2013
- Filumena Martuano - 12. marec 2013
(bš, ep)
Preberite tudi:
>> Še več novic iz Posavja
Drugi samostojni nastop Viktorije Hruševar (FOTO)
17:03 , 13.06.2013Prejšnji četrtek je v cerkvi Sv. Ane v Leskovcu pri Krškem Viktorija Hruševar, klarinetistka in učenka Glasbene šole Krško ter... Preberi več
Zaključek projekta Poklici malo drugače (FOTO)
06:54 , 12.06.2013Od meseca aprila do konca meseca maja je v Posavju v organizaciji Zavoda za podjetništvo, turizem in mladino Brežice in... Preberi več
Otroška likovna kolonija - Otroške razglednice
06:18 , 12.06.2013V ambientu Gradu Sevnica so se v četrtek, 6. junija 2013, vršile 2. Otroške razglednice, likovna kolonija učencev osnovnih šol... Preberi več
ePošta: info@eposavje.com
Facebook: ePosavje na Facebooku
Twitter: ePosavje na Twitterju
Google+: ePosavje na Google+
Facebook: ePosavje na Facebooku
Twitter: ePosavje na Twitterju
Google+: ePosavje na Google+
Vpišite vaš elektronski naslov in stisnite Prijava.


Povej svoje mnenje:
Objava oglasnih sporočil ni dovoljena.
Prosimo za strpno debato!