Skip to Content

Želite objaviti svojo novico ali dogodek? - Kliknite!

Izdelava spletnih strani - pridružite se nam!

Maturantje odšli na zaslužen počitek

Attention, open in a new window. PDFPrintE-mail

 

Podelitev maturitenih spričeval Gimnazije Brežice

Foto: Matic Romih

Z jutranjo razglasitvijo rezultatov letošnje splošne mature in popoldansko podelitvijo maturitetnih spričeval so maturantke in maturanti v ponedeljek, 14.7.2008, končali šolsko leto 2007/2008. K letošnjemu spomladanskemu roku splošne mature se je na 88 šolah po Sloveniji prijavilo skupno 10.784 kandidatov, izpitov pa se je udeležilo 9.330. Med njimi je bilo tudi 175 kandidatk in kandidatov iz Spodnjeposavske regije.

Na Gimnaziji Brežice je spomladanski rok splošne mature opravljajo 130 dijakinj in dijakinj in 111 jih je zrelostni izpit tudi opravilo. Z naslovom zlate maturantke se lahko pohvali Klara Čebular.

V tehniški gimnaziji Šolskega centra Krško je splošno maturo opravljalo 45 kandidatov, v spomladanskem roku jo je 34 dijakinj in dijakov.

Kako je bilo na podelitvi spričeval maturantkam in maturantom Gimnazije Brežice v Termah Čatež pa v naši Galeriji:

Fotografije v Galeriji

 
 
Previous Next





Izbor novic

Referendum




Sodelovanje









  • Napovednik
  • Galerija
Previous Tab Next Tab

Blog

20.8.2008 - Rompompom