Volitve '18 (Sevnica): Župana že imajo, kdo vse za občinski svet?

Volitve '18 (Sevnica): Župana že imajo, kdo vse za občinski svet? Foto: arhiv ePosavje

Pregled vloženih in nezavrnjenih kandidatur po posavskih občinah končujemo v občini Sevnica, kjer imajo letos le enega kandidata za župana, sedanjega Srečka Ocvirka (SLS).

Zadnja osvežitev: 14:42, 15.11.2018

Pregled kandidatur (vir: DVK):

SLS - Slovenska ljudska stranka
1. volilna enota 2. volilna enota 3. volilna enota 4. volilna enota
Srečko Ocvirk Božidar Groboljšek Vincenc Knez  Janez Kukec 
Majda Jazbec Irena Klenovšek  Jelka Bec Danica Kramžar
Božidar Beci Grega Vavtar Janoš Janc Brnako Keber
Darja Pompe Violeta Bahat Kmetič Simona Hribšek Marta Karlič
Janko Metelko Pavel Zagode Boris Androjna Stanislav Erman
Barbara Zakrajšek Frančiška Zemljak   Marinka Šuštaršič
Roman Žveglič Zvone Košmerl    
SDS - Slovenska demokratska stranka
1. volilna enota 2. volilna enota 3. volilna enota 4. volilna enota
Gregor Korene Tanja Novšak  Tomaž Lisec  Ivan Orešnik
Zdenka Dernovšek Miran Grubenšek Brigita Karlovšek Irena Dobnik
Marjan Ločičnik Lucija Mlakar  Alojz Guček  Bruno Vidmar
Valerija Mirt Drago Jazbec  Nada Novšak  Maja Skoporec
Boštjan Ostrovršnik Vesna Povše  Alojz Udovč  Aleš Mrgole
Martina Kolman August Teraž    Irena Odlazek
Janja Gorišek Stanislav Levstik    
LMŠ - Lista Marjana Šarca
1. volilna enota 2. volilna enota 3. volilna enota 4. volilna enota
Gorazd Zupanc Rok Petančič  Janez Lipar Stanko Lazar 
Tadeja Medvešek Irena Debevc  Mojca Jekoš Anja Odlazek
David Zabasu Vladimir Pintar  Robert Oreškovič Jure Zorc
Maja Tržan Melita Robar  Alja Jekoš Daša Lazar
Ludvik Trebše Domen Kelnerič  Franc Povše Žan Bogve
  Tjaša Božič    
  Marjan Šmit    
Neodvisna lista za občino Sevnica
1. volilna enota 2. volilna enota 3. volilna enota 4. volilna enota
Vanja Žulič Janez Šerjak  Jože Udovč   
Zoran Cvar Nina Krohne  Marija Mira Šraj   
Mojca Prosenc Drago Žnidaršič  Ivan Možič   
Jernej Jug Vlasta Dergan Mirko Hribar   
  Izidor Vovk Darja Podlipnik   
  Lara Dergan
 
  Natalija Hostnik    
SMC - Stranka modernega centra
1. volilna enota 2. volilna enota 3. volilna enota 4. volilna enota
Franc Pavlin Suzana Kovačič  Vida Ribič Suhodolčan Vanda Gorenjc 
Marija Šutar   Damjan Škornik  Andrej Čerček
Ervin Kozole   Kateryna Škornik Karmen Hribar
SD - Socialni demokrati
1. volilna enota 2. volilna enota 3. volilna enota 4. volilna enota
Božidar Arenšek Ana Jelančič  Andrej Žabkar  Rado Kostrevc
Ivona Abram Dejan Kralj  Brigita Udovč  Slavica Mirt
Leon Baumkirher Stanislava Žičkar Matjaž Vrisk  Milan Baša
Jožica Arnšek Damjan Popelar Polona Žnidaršič Vladka Blas
Vilfrid Železen Jelka Robar  Uroš Sovinc  Stanko Gorenjc
Milena Jere Ludvik Cvirn    Renata Osrajnik
Boris Koteski Estera Savič Bizjak    
NSi - Nova Slovenija - krščanski demokrati
1. volilna enota 2. volilna enota 3. volilna enota 4. volilna enota
Marinka Slak Matjaž Traven  Danilo Marin Melita Bunderšek
Matej Imperl Matilda Tomažin 

 

Alojz Repovž
Tanja Kragl Blaž Jene     
Jože Ašič Ivana Traven     

Robert Kaše     
DeSUS - Demokratična stranka upokojencev
1. volilna enota 2. volilna enota 3. volilna enota 4. volilna enota
Ludvik Cesar Jožef Žnidarič  Janez Levstik  Vincenc Sitar 
Betka Salmič Irena Mavrič Simončič   Špela Šuštaršič 

Franc Pipan    Ciril Krištof 
  Alenka Žuraj Balog   Renata Kuhar 
  Jože Gorišek   Brigita Erpič 
Lista za Mirnsko dolino
1. volilna enota 2. volilna enota 3. volilna enota 4. volilna enota
      Dejan Hočevar
       
       
       
       
       
       

(bš)


Poglejte tudi