V Posavju N/A° C Sobota, 20. april 2024
03.06.2019
12:31
Na prvo junijsko soboto se je 10 plavalcev Celulozarja udeležilo Pokala Boberček na Ravnah na Koroškem, ki je obenem štel tudi za 6. razvojni pokal.

Ema Menoni trikrat na stopničkah

RAVNE NA KOROŠKEM Ema Menoni se je trikrat zavihtela na stopničke. Prvo mesto je osvojila na 200m hrbtno, tretja pa je bila na 400m prosto ter 50m prsno. Med prvih deset sta se uvrstili še Sara Dobnik s četrtim mestom na 50m prsno ter Nina Tomše s šestim mestom prav tako v disciplini 50m prsno.

Številni osebni rekordi

Pohvaliti je potrebno tudi ostale plavalce, ki so brez težav izboljšali svoje osebne rekorde Aneja Arh, Gašper Božovič, Nejc Kapušin, Anej Krušič, Matija Marolt, Tim Sokolovič in Maša Vasiljević.

Fotogalerija:

V soboto, 8. junija, tekma v Brestanici

Naslednje tekmovanje bo organiziral Plavalni klub Celulozar Krško in sicer 8. junija v Brestanici, tekmovanje pa bo štelo za 7. razvojni pokal.