Petek, 29. marec 2024
20.01.2020
08:50
Celulozarji na Dr. Figu
V soboto je deset Celulozarjev plavalo na mednarodnem mitingu 22. Boštjanov "Dr.Fig" v Kranju. Posebnost tokratnega tekmovanja so finala, ki se plavajo ob koncu dneva.

Ema Menoni v dveh popoldanskih finalih

Dopoldne tretja na 50m hrbtno

KRANJ Pri najmlajših so v popoldanskih finalih plavali v disciplini 50m prosto ter 50m prsno, kjer je barve krškega Celulozarja zastopala Ema Menoni. V močni mednarodni konkurenci je v obeh finalih zasedla sedmo mesto. Na 50m hrbtno, ki ni bil del finalnih obračunov, je stopila na oder za zmagovalke, osvojila je 3. mesto. Med deseterico se je zavihtela tudi na 50m delfin, kjer je zasedla peto mesto.