Krčani izgubili s Hajdukom, Jurina tudi uradno Krčan

Krčani izgubili s Hajdukom, Jurina tudi uradno Krčan Foto: arhiv ePosavje

Do začetka tretje sezone v 1. slovenski nogometni ligi Krčane čaka še devet dni. V petek popoldne so na Gubcu gostili člane splitskega Hajduka, ti so zmagali z rezultatom 0:2 (0:2).

Krško : Hajduk 0:2 (0:2)

Izgubili s Hajdukom

Gostje, ki te dni zaključujejo priprave v Sloveniji, so povedli že v 8. minuti srečanja, ko je podajo Ohandze uspešno izkoristil Erceg. Petnajst minut pozneje je moral krški vratar Zalokar še drugič po žogo v mrežo, ko ga je ugnal Vlašić. Zeleni so imeli v drugem polčasu nekaj lepih priložnosti, med drugim je raketno levico v 80. minuti na Gubcu preizkusil tudi novi Gubec Leo Ejup, srečanje pa se je končalo z rezultatom iz prvega polčasa.

Jurina tudi uradno Krčan

Registracijska komisija Nogometne zveze Slovenije je danes tudi uradno potrdila, da je Marin Jurin novi član krškega kluba. Po uradnih papirjih pogodba velja do 31. maja 2019.

Semafor na Gubcu

Za konec pa še tale novost. Že od konca junija pa nad "starimi" speedway boksi na Stadionu Matija Gubec stoji semafor, ki bo kazal pravo uro (in upajmo, da tudi rezultat).

Semafor na Gubcu, Foto: arhiv ePosavje