Delitev točk na Gubcu - NK Krško : Ankaran Hrvatini 1:1 (1:0) (FOTO)

Delitev točk na Gubcu - NK Krško : Ankaran Hrvatini 1:1 (1:0) (FOTO) Foto: ePosavje.com

Tretja tekma Krčanov in Ankarančanov v tej sezoni tudi tokrat ni prinesla zmagovalcev. Krčani so v 20. minuti povedli prek Vekića, gostje so v drugem polčasu izenačili v 75. minuti, z enajstmetrovke je bil uspešen Suljić.

NK Krško : Ankaran Hrvatini
1:1 (1:0)

Semafor:

• 1:0 - 20. min - Vekić (NK Krško)
  • 1:1 - 75. min - Suljić (Ankaran Hrvatini), 11m

NK Krško
Zalokar, Šturm, Gorenc, Krajcer, Kulinitš, Balić, Da Silva, Volarič, Mandić, Mujan (od 83. Škrbić), Vekić (od 61. Vogrinec).

Ankaran Hrvatini:
Bužan, Gliha, Humar, Badžim, Pahor, Mate, Suljić, Burkić, Soldo (od 61. Vodeb), Gerc (od 86. Bordon), Santos.

Prvenec Vekića

Domači so povedli v 20. minuti, ko je Vekić po desni lepo preigral Gliho in udaril po vratih Bužana, ta je bil slabo postavljen, Vekić pa je v krškem dresu dosegel prvi prvoligaški zadetek. Do konca prvega dela so domači držali igro in rezultat, polčas se je končal z vodstvom zelenih.

Enajstmetrovka

V drugem polčasu so si prvo resno priložnost priigrali Krčani, ko je Mujan v 65. minuti po lepem obratu prelisičil gostujočo obrambo, streljal z levico, a preslabo v vratarja Bužana. V 75. minuti pa pisk na belo točko. Domači vratar Zalokar naj bi nepravilno zaustavil Gerca, sodnik Sagrković je to ocenil kot prekršek, z najstrožje kazni pa je bil uspešen Suljić. Do konca polčasa je imel lepo priložnost še Mandić, a je bil strel z levico preslab, Bužan je žogo brez težav ubranil, po štirih minutah sodnikovega podaljška pa do spremembe rezultata ni prišlo.

Ostajajo sedmi

Krčani ostajajo na sedmem mestu lestvice, gostje so se Kranjčanom približali že na točko.

Kako naprej?

Krčani v 24. krogu v soboto gostujejo pri Mariborčanih, ki so v torek izgubili z Domžalčani, srečanje se je končalo z rezultatom 1:2.