NK Krško : NK Celje 1:1 (0:0) Da Silva v 80. minuti za točko (FOTO)

NK Krško : NK Celje 1:1 (0:0) Da Silva v 80. minuti za točko (FOTO) Foto: ePosavje.com

Savinjsko - posavski derbi 22. kroga 1. slovenske nogometne lige se je na Stadionu Matija Gubec v Krškem končal brez zmagovalca in z delitvijo točk.

NK Krško : NK Celje
1:1 (0:0)

Semafor:

• 0:1 - 55. min - Požeg Vancaš (Celje)
  • 1:1 - 80. min - Da Silva (Krško)

Krško:
Zalokar, Vojković, Cetina, Batarelo, Volarič, Kordić, Petrović (od 60. Sokler), Da Silva, Jandrek (od 87. Ilić), Volaš, Vukušić.

Celje:
Jurhar, Vidmajer, Zaletel, Stojinović (od 81. Flis), Brecl, Pišek, Cvek (od 84. Pungaršek), D. Štraus, Požeg Vancaš, Lotrič, Vizinger (od 90. Kerin).

Da Silva s petim zadetkom sezone za točko

Celjani so v 55. minuti povedli prek Požega Vancaša, ki je unovčil podajo Cveka v prazen prostor v sredini krškega kazenskega prostora, premagal Zalokarja in zadel za vodstvo Celjanov. Domačinom je v nadaljevanju srečanja uspelo izenačiti, ko je v 80. minuti z roba kazenskega prostora s prostega strela zadel za izenačenje na 1:1.

Kako naprej?

V 23. krogu v soboto Krčani gostujejo v Murski Soboti, nato pa po reprezentančnem premoru 31. marca na Gubca prihajajo Triglavani.