Rokometaši v soboto z okrepitvijo
Petek, 16 Oktober 2009 12:44
Novice lahko komentirate v našem forumu >>> FORUM
Na naših straneh smo v torek zvečer poročali, da so krški rokometaši v nadaljevanju sezone v 1.slovenski rokometni ligi dobili novega trenerja. Dosedanjega trenerja Oskarja Kovača bo v nadaljevanju prvenstva zamenjal Željko Babič, ki je v Krško prišel iz hrvaškega Metkoviča.

Danijel Arapović v Krškem
Ob novici zamenjave trenerja je ob robu ostala vest, da so se Krčani okrepili tudi z Danijelom Arapovićem (na desni fotografiji levo).
Slednji nastopa na položaju srednjega zunanjega, pa tudi levega zunanjega igralca. Danijel bo že v soboto pomagal svoji novi ekipi, ko bodo krški rokometaši gostili RD Slovan.
Na spletni strani Rokomentnega kluba Krško so objavili tudi intervju z Danijelom. Pogovor objavljamo v nadaljevanju:
Danijel kako ste se odločili, da pridete igrat v Slovenijo, v Krško?
Na splošno spada slovenska liga med močnejše v Evropi. Poleg tega se mi dopade rokometna zgodba, ki ste jo gradili tri leta vse do danes z vstopom v prestižno 1. MIK slovensko rokometno ligo, v kateri ste tudi že uspešno nastopili.
Želim si, da bom lahko klubu pomagal do konca sezone, skupaj s soigralci priigrati čimveč zmag, za miren zaključek sezone.
Ko ste že omenili soigralce, kako ste se vklopili v moštvo?
Ekipa je homogena, v kateri vsak posameznik ve kakšna je njegova naloga, kljub temu da je le malo igralcev profesioanlcev. Vzdušje je sproščeno in prepričan sem, da se bodo med nami spletle prave prijateljske vezi.
Kakšno se vam zdi Krško kot mesto in pa prebivalci?
Res je, da nisem imel še veliko časa za ogled okolice in spoznavanje ljudi. Vendar mesto je prijetno, majhno in urejeno. Spoznal sem ljudi, ki delujejo v klubu in pa soigralce, komaj pa čakam tekmo proti Slovanu, kajti na posnetkih sem videl, da je dvorana polna in vzdušje odlično.
(rk-krsko.si, izvidjac.com, eP)
![]() |
|
Preberite še
- 14.03.2010 | Sevničani in Brežičani v Ormožu
- 14.03.2010 | Matic Dimc do brona v Žalcu
- 14.03.2010 | Podbočje poraženo v Prekmurju
Naj
- Poplave v Posavju - 25.december
- Kronika, 20.1.2010
- Koncert vokalne skupine Aves
- Vlak povozil mlajšega moškega
- Koncert Pihalnega orkestra Videm
- Zeleni krog Krško za brezplačni bus
- Briljantina pred polno dvorano
- FOTO: Žur leta 2008 v Krškem
- Folkloristi iz Artič pred ministri
- Popoldan z gasilci PGE Krško
- FOTO: Razdejanje na Sremiču
- Bučanje po Bučanju 2008
- Dan odprtih vrat SV s poroko
- ŽRK Brežice iz prve ženske lige
- RK Krško : MRD Dobova 33:25
- S policisti na "zeleni meji"
- Na drugi strani z obeh strani
- FOTO: Bili smo na Šrotu 2008
Izbor novic
Referendum
Sodelovanje





Hiša
Zanimive
Zadnje novice
Forum
-
Krški rokometaši v 1.A ligi
14 Mar 2010 | 15:05
-
Frizer
12 Mar 2010 | 8:42
-
MLADINSKI CENTER KRŠKO
11 Mar 2010 | 12:27
-
Kako se obvarovati pred prehladi?
1 Mar 2010 | 12:37
-
Voda iz plastenke ali vodovoda?
26 Feb 2010 | 8:35
Blog
-
Mestni redar, kje si?
3 Mar 2010 | 14:40
-
Ah, ti Žurnal ti
2 Mar 2010 | 11:52
-
Saj internet ja nič ne šteje...
21 Feb 2010 | 21:14






2010
2010
Slovenijo
Krško
2009
Posavje
Posavje
Celulozar Krško
Posavje
Videozapisi
Kako poslati novico ali dogodek?
Postanite prijatelji.
Reportaže










