Mlade brestaniške odbojkarice pričele s sezono

Domov | Šport | Mlade brestaniške odbojkarice pričele s sezono
Mlade brestaniške odbojkarice pričele s sezono
Slika tekmovalk s trenerjem Egonom, Foto: OD Brestanica

V nedeljo so v OŠ Brestanica starejše deklice Odbojkarskega društva Brestanica začele svojo domačo sezono odbojke za sezono 2012/2013.

Odbojkarice so se pomerile v dveh tekmah, in sicer z odbojkaricami iz Žužemberka in Ljubljane. Kljub dvema porazoma, so se dekleta zelo dobro odrezala in bila zelo trd oreh obema ekipama. Moramo povedati, da ekipo starejših deklic sestavljajo pretežno dekleta, ki nastopajo v nižjem tekmovanju (mala odbojka), ki pa se po dimenzijah in številu igralk v polju zelo razlikuje od velike odbojke.

Dekleta so prikazala dobro igro, predvsem pa veliko požrtvovalnosti pri doseganju vsake točke. V zimskem času dekleta čakata še dva turnirja, nato pa sledi malo daljši premor, ki pa se konča v mesecu marcu, ko bodo dekleta zopet stopila na parket. Še preden pa gredo na zaslužene počitnice, jih čaka turnir v Krškem, kjer se bodo pomerile tudi z domačo ekipo POK Krško. Tekma bo 25. novembra v OŠ Jurija Dalmatina s pričetkom ob 10. uri zjutraj. Vsi ljubitelji odbojke vljudno vabljeni.

Odbojkarsko društvo Brestanica

Podpiraš posavski šport? Stisni Všeč mi je in se nam pridruži!


Oglasna mreža ePosavje.com - 0590-64-200 - oglasevanje@eposavje.com


Naroči se na RSS feed komentarjev Komentarji (0):

Vabljeni k sodelovanju!
Skupaj komentarjev: | Prikazanih:

Povej svoje mnenje:

Uredništvo spletnega mesta ePosavje.com ne odgovarja za vsebino objavljenih komentarjev!
Objava oglasnih sporočil ni dovoljena.

Prosimo za strpno debato!


Prepišite črke in številke s spodnje slike:

>> Še več novic iz Posavja
Tower Pancers navijajo za TK Krško

Tower Pancers navijajo za TK Krško

14:37 , 23.05.2013
V nedeljo, 26. maja, ko člani Teniškega kluba Krško igrajo ligaško srečanje 4. kola 2. članske lige Teniškega kluba Krško... Preberi več
Dobrodelni tek Tečem, da pomagam na Čatežu

Dobrodelni tek Tečem, da pomagam na Čatežu

13:56 , 23.05.2013
Dobrodelni dogodek Tečem, da pomagam je vseslovenski projekt Lions in Leo klubov Slovenije, s katerim so tudi letos od petka,... Preberi več
Nogometna šola AC Milan Junior Camp prihaja v Brežice

Nogometna šola AC Milan Junior Camp prihaja v Brežice

13:53 , 23.05.2013
Občina Brežice je, mesec dni pred velikim dogodkom, gostila predstavnike nogometnega kluba A.C. Milan, ki so s častnim članom in... Preberi več
Vpišite vaš elektronski naslov in stisnite Prijava.