V Posavju 8.2° C Četrtek, 25. 2024
28.05.2019
15:29
Plavalci krškega Celulozarja so minuli vikend tekmovali v Banja Luki. Med kar 533 udeleženci iz 12-ih držav so dosegli nekaj odličnih dosežkov.

Bizjak trikrat na stopničkah

BANJA LUKA V krški ekipi je prednjačil Tim Bizjak, ki je med kadeti osvojil kar štiri odličja - na 50 prosto in 100m hrbtno je bil srebrn, na 50 hrbtno in 100 prosto pa bronast. V isti kategoriji je leto mlajši Jan Kozole odlično nastopal v hrbtni tehniki, kjer je bil 7 na 50 in 8. na 100 metrov. 11. mesto si je na 200m prosto priboril Maj Zorko.

31 osebnih rekordov

"Za kar 31 osebnih rekordov v 37 nastopih in uvrstitve do 20. mesta v posameznih disciplinah pa velja pohvaliti tudi vse preostale člane ekipe, v Banja Luki so plavali tudi Jakob Močnik, Matic Močnik, Nik Pribožič, Peter Kržan, Nik Sokolovič, Alen Jular in Nik Pribožič," so sporočili iz krškega kluba.