Petek, 29. marec 2024
03.12.2019
09:53
ŠKOFLJANEC POMETEL S KONKURENCO
V nedeljo 1. decembra 2019 je v Prevaljah potekal 2. pokalni karate turnir JKA zveze Slovenije. Na tekmovanju se je pomerilo 124 tekmovalcev in tekmovalk iz 9 klubov tudi z mednarodno udeležbo.

Leskovčani na Prevaljah

Škofljanec pometel s konkurenco

PREVALJE Člani Kluba borilnih veščin Dren iz Leskovca so bili zopet zelo uspešni, saj so osvojili 13 medalj, od tega 7 zlatih.

7 zlatih medalj

V katah so zlate medalje osvojili Nina Kerin (st. deklica) , Klara Tekavec (kadetinja B), Klemen Lekše (skupina D), Luka Krajnc (ml. kadetiA) ter Žan Škofljanec (mladinci). Srebro so osvojili Nejc Praprotnik (ml. kadeti A) in Luka Zekovič (st. kadeti A), bronasti pa so bili Luka Skinder (malčki C), Žan Škofljanec (člani) ter Marjetka Lekše (veteranke B).

V prvem nastopu bron

V kumiteju je Žan Škofljanec še enkrat dokazal premoč v kategoriji mladinci in člani in vse borbe končal predčasno. V svojem prvem nastopu pa se je brona veselil tudi Janez Lekše.