25.01.2021
12:48
KMN Sevnica, moški, ženske
Grafika: ePosavje.com
Minuli vikend so bili malonogometaši in malonogometašice znova na igriščih, fantje KMN Sevnica so proti ekipi FK Dobrepolje prišli do točke, dekleta so izgubila v domači dvorani.

Dekleta izgubile proti Celjankam, fantje do točke proti FK Dobrepolje

KMN Sevnica – ŽNK Celje 1:5 (0:1)

V 9. krogu ženske futsal lige so Sevničanke gostile ekipo Celja in izgubile z rezultatom 1:5 (0:1), edini zadetek za domačinke je v 28. minuti dosegla Anja Žniderič.

Do konca prvenstva še dva kroga

V naslednjem krogu Sevničanke odhajajo na gostovanje v Voličino k ekipi KMN Slovenske gorice, nato pa jih do 21. februarja in zaključka prvenstva čakata še dve tekmi, doma z ekipo ŠD Košana in v gosteh pri ŽNK Celje.

FK Dobrepolje – KMN Sevnica 4:4 (1:3)

Fantje so  15. krogu 1. slovenske futsal lige gostovali pri ekipi FK Dobrepolje. Domačine je v vodstvo popeljal Žnidaršič, Sevničani so z dvema zadetkoma Drobneta in enim Nečemra potek tekme obrnili sebi v prid. V 30. minuti je Blatnik znižal na 2:3, Nečemer minuto pozneje povišal na 2:4, domačinom pa sta točko prinesla Pustotnik in Škulj.

Naslednja tekma 5. februarja

Sevničani bodo v petek, 5. februarja, v domači dvorani gostili ekipo FK Dobovec.