Torek, 16. april 2024
06.03.2020
21:01
RK Krško : RK Črnomelj
Krški rokometaši so pred sredino pokalno tekmo s Celjani v petkovem večeru zmleli Črnomaljce, srečanje se je končalo z rezultatom 35:20 (17:8).

35:20 (17:8)

RK Krško:
Škalički, Blaževič, Kozole, Zorič 1, Romih 6, Glogovšek 1(1), Dular 2, Škafar 3, Sobotič 5(2), Dragan 1, Glaser 5, Kastelic 1, Novak 1(1), Vovk 2, Ban 4(3), Baznik 3.

RK Črnomelj:
Pezdirc, Medic, Bagarič, Štrucelj 3(3), Majerle 3, Horvat 1, Dokl 4, Slobodnik 1, Weiss 2, Slemenšek, Stariha 3, Mihelič 3, Bizjak, Radojčič, Aupič.

RK Krško 8(7), RK Črnomelj 2(2).

RK Krško 4 min., RK Črnomelj 8 min.

Krčani v vodstvu od samega začetka

Baznik že v 11. minuti videl "rdeče"

KRŠKO Krški rokometaši so prešli v vodstvo že od samega začetka, ko je zadel Romih. Prednost je hitro naraščala in v 10. minuti je bilo na semaforju že 9:2. Minuto pozneje je igrišče zaradi rdečega kartona zapustil domači igralec Baznik, a so Krčani še naprej igrali prepričljivo, do konca polčasa pa je prednost narasla na +9, ko je bilo 17:8.

Ob koncu na semaforju +15

V drugem delu je prednost naraščala, priložnost so dobili vsi igralci, prav vsi igralci "v polju" so se vpisali med strelce, največ zadetkov (6) je dosegel Romih, petkrat sta bila uspešna še Sobotič in Glaser.

V sredo v Krškem ekipa Celja Pivovarne Laško

Krčane zdaj v sredo čaka srečanje osmine finala Pokala Slovenije, srečanje v športni dvorani ŠC Krško - Sevnica se bo začelo bo 19.30 uri.