V Posavju N/A° C Sobota, 20. april 2024
22.09.2019
17:23
Dobovski rokometaši so v 3. krogu 1. slovenske rokometne lige v domači dvorani vknjižili novi dve točki, z rezultatom 31:24 (15:12) so bili boljši od ekipe Jeruzalem Ormož.

MRD Dobova : Jeruzalem Ormož
31:24 (15:12)

MRD Dobova:
Sintič 8, Florjančič 6, Markušič 5, Bura 5, Kunst 2, Jezernik 2, Krnc 1, Kovacs 1, Bradeško 1, Jazbec, Humek, Dular, Leben, Lončar, Budalić, Mladkovič.

Jeruzalem Ormož:
Žuran 8, Kocbek 4, Mesarić 1, Čudič 3(1), Šoštarič 2, Ozmec 2, G. Hebar 1, M. Hebar 1, Šulek, Zemljič, Nunčič, Balent, Lukman, Cilgar, Bogadi, Krabonja.

MRD Dobova 1(0), Jeruzalem Ormož 1(1).

MRD Dobova 8 minut, Jeruzalem Ormož 8 minut.

Dobovski rokometaši vpisali novi točki

V prvem delu že šest zadetkov prednosti

DOBOVA Dobovčani so proti Ormožanom vpisali novi točki. Srečanje se je začelo izenačeno, gostje so v prvem delu vodili dvakrat, domači pa so si dva zadetka prednosti prvič priigrali v 17. minuti za 10:8. V prvem delu so vodili tudi že s šestimi zadetki prednosti pri 15:9, polčas pa se je končal z rezultatom 15:12.

Ob koncu sedem zadetkov prednosti

V drugem delu se gostje niso približali na več kot štiri zadetke zaostanka, končno prednost sedmih zadetkov so si domači prvič priigrali v 57. minuti po zadetku Sintiča, sicer najboljšega strelca pri domačih, ob koncu pa je na semaforju ostal zapisan rezultat 31:24.