12.09.2020
19:13
NK Krško : Kalcer Radomlje, 12. september 2020
Šesti krog 2. slovnenske nogometne lige je prinesel nekaj presenečenj, Beltinci so slavili na Ravnah na Koroškem, Novomeščani v Ajdovščini, v Krškem je padlo kar sedem zadetkov.

NK Krško : Kalcer Radomlje
2:5 (1:1)

Semafor:

• 0:1 - 13. min. - Varga (Kalcer Radomlje)
  • 1:1 - 42. min. - Smiljanić (NK Krško)
  • 1:2 - 50. min. - Zabukovnik (Kalcer Radomlje)
  • 1:3 - 69. min. - Budimir (NK Krško), avtogol
  • 1:4 - 72. min. - Kregar (Kalcer Radomlje)
  • 1:5 - 79. min. - Nikolić (Kalcer Radomlje)
  • 2:5 - 88. min. - Đurić (NK Krško)

NK Krško:
Kramer, Smiljanić (od 62. Mrvič), Brezina (od 78. Korošec), Glavaš, Anković, Radić (od 78. Marić), Budimir (od 70. Rajačić), Pamić, Vrdoljak (od 46. Đurić), Domić, Pranjić.

Kalcer Radomlje:
Šugić, Blaić (od 78. Brolih), Jazbec, Zabukovnik, Kregar (od 82. Merlin), Nuhanović, Varga (od 46. Nikolić), Cerar (od 82. Jakovljević), Ihbeisheh, Trdin (od 76. Pišek), Guček.

Sedem zadetkov na Gubcu

V prvem polčasu po en gol na vsaki strani

Na Stadionu Matija Gubec v Krškem so gostili na lestvici prvo ekipo lige, nogometaše Kalcer Radomlje, pri katerih igrata dva znanca krških zelenic Luka Guček in Jaka Ihbeisheh. Prvi zadetek je padel že v 13. minuti, ko je domačega vratarja premagal Varga. Do konca polčasa so Krčani uspeli rezultat poravnati, ko je tri minute pred koncem polčasa zadel Smiljanić.

V nadaljevanju srečanja pa pet zadetkov

Po prihodu iz garderobe pa so se zadetki kar vrstili, žal v domačo mrežo. V 50. minuti je zadel Zabukovnik, slabih 20 minut pozneje se je z golom v svojo mrežo v statistiko zapisal Budimir, Kregar je povišal vodstvo gostov na 1:4 v 72. minuti, sedem minut pozneje pa je po zadetku Nikolića na semaforju že pisalo 1:5. Poraz je v 88. minuti ublažil Đurić.

Brda : Brežice Terme Čatež
0:2 (0:0)

Semafor:

• 0:1 - 51. min. - Predanič (Brežice Terme Čatež), 11m
  • 0:2 - 80. min. - Sokler (Brežice Terme Čatež)

Brda:
Bužan, Gajić, Radovanović, Rojc, Frelih, Schweiger, Matič, Jovičić (od 66. Tatili), Bric, Marinič (od 80. Bužinel, Vodeb (od 83. Bužinel).

Brežice Terme Čatež:
Kruljac, Urh, Hasan (od 83. Aliji), Sokler (od 83. Judež), Martić, Lipec, Pajaziti (od 65. Ribič), Božič, Predanič (od 72. Ruedl), Sivonjić, Felja.

Brežičani na Primorskem do tretje letošnje zmage

Brežiški nogometaši so gostovali v Vipolžah in prišli do tretje letošnje zmage. Prvi polčas se je končal brez zadetkov, v drugem pa sta zadela Brežičana. Najprej v 51. minuti s kazenskega strela Predanič, v 80. minuti pa je zmago potrdil Sokler.

Kako kaže na lestvici?

Tekme naslednjega kroga že sredi tedna

Brežičani po šestih krogih z desetimi točkami na lestvici zasedajo 5. mesto, Krčani so s sedmimi točkami deveti. Prvenstvo se nadaljuje že v sredo, Krčani gostujejo v Beltincih, Brežičani pod žarometi gostijo Ptujčane.