10.10.2020
20:58
NK Brežice, pokal
V Brežicah končalo srečanje 11. kroga 2. slovenske nogometne lige, ko so brežiški nogometaši gostili ekipo Beltinci Klima Tratnjek. Srečanje si lahko pogledate v nadaljevanju novice.

NK Brežice : Beltinci Klima Tratnjek
2:1 (1:1)

• 1:0 - 13. min. - Felja (NK Brežice Terme Čatež)
  • 1:1 - 30. min. - Raduha (Beltinci Klima Tratnjek)
  • 2:1 - 84. min. - Sokler (NK Brežice Terme Čatež)

Brežičani do nove zmage

Za zmago zadela Felja in Sokler

Brežiški nogometaši so prišli do osme zaporedne zmage v 2. slovenski nogometni ligi. V 13. minuti srečanja je domače v vodstvo popeljal Felja, v 30. minuti pa je na 1:1 itzenačil (in kot se je izkazalo pozneje je bil to tudi rezultat polčasa) izenačil Raduha. Domači so v nadaljevanju srečanja igrali z igralcem več, premoč pa uspeli potrditi v 84. minuti, ko je po predložku z desne zadel Sokler in potrdil zmagovalca srečanja v Brežicah.

Posnetek srečanja v Brežicah (vir: nzs.si):

Romih na krški klopi debitiral s točko na Primorskem

Na krški klopi je v 11. krogu 2. slovenske nogometne lige debitiral nov trener, potem, ko je v porazu proti Triglavu odstopil Iztok Kapušin. Njegov naslednik Damjan Romih je z ekipo na igrišču v Biljah debitiral s točko, srečanje se je končalo z rezultatom 0:0.

Vitanest Bilje : NK Krško