Petek, 29. marec 2024
22.04.2019
19:50
Zadnjo tekmo 28. kroga 1. slovenske nogometne lige so odigrali na Stadionu Matija Gubec v Krškem, kjer so gostje iz Domžal zmagali z rezultatom 1:2 (0:2). Fotografije in zadetki v nadaljevanju:

NK Krško : NK Domžale
1:2 (0:2)

Semafor:

• 0:1 - 34. min - Vetrih (NK Domžale)
  • 0:2 - 37. min - Nicholson (NK Domžale)
  • 1:2 - 56. min - Perić (NK Krško)

NK Krško:
Frelih, Štefulj (od 85. Vekić), Ililić, Cetina, Volarič, Perić, Da Silva, Kordić (od 62. Petrovič), Jandrek, Volaš, Vukušić.

NK Domžale:
Santini, Sikošek, Klemenčič, Dobrovoljc, Rom, Vetrih, Mujan (od 81. Podlogar), Ibričić, Gnezda Čerin, Vuk (od 67. Hodžič) Nicholson.

Gostje pletli, pletli in potem v treh minutah zadeli dvakrat

Vetrih Gledalci na Gubcu so videli zanimivo tekmo in živahen nogomet. Gostje iz Domžal s Sikoškom in Mujanom, dvema znancema s krške zelenice, so že od prve minute z visokim pritiskom krški obrambi povzročili kar nekaj preglavic, a so zeleni uspeli rešiti vse zagate. Krška obramba je prvič klonila v 34. minuti, ko je lepo podajo Ibričića iz kota izkoristil Vetrih. Žoga je preletela Cetino in Ilića, točno na glavo Vetriha, ta pa je z lepim strelom žogo pospravil v desni spodnji kot vratarja Freliha - tokrat je tekmo začel kljub vrnitvi Zalokarja po odsluženi kazni.

Nicholson Le tri minute pozneje pa so se gostje znova veselili. Tokrat je bil v vlogi podajalca Vetrih, z desnico je v krškem kazenskem prostoru lepo našel Nicholsona, ta ni potreboval veliko prostora, žogo je lepo sprejel na prsih in z desno žogo poslal daleč v levi zgornji kot krških vrat. 0:2 v treh minutah.

Perič S tem rezultatom se je končal tudi prvi polčas, v drugega pa so Krčani vstopili še bolj zagnano, vse skupaj pa se jim je obrestovalo v 56. minuti, ko je po protinapadu Vukušića njegov strel gostujoči vratar Santini ubranil, žogo odbil v polje, kjer je bil iznadljiv Perić in s tretjim zadetkom znižal rezultat na 1:2. Do konca srečanja so na obeh straneh imeli še nekaj lepih priložnosti, a se je tekma končala z rezultatom 1:2 (0:2).

Zdaj v goste k Olimpiji

Krčani zdaj naslednjo nedeljo odhajajo v goste k Olimpiji, nato pa v četrtek, 2. maja, na Gubca prihajajo nogometaši Rudarja iz Velenja.