Celulozarji na zimskem DP (3): Bizjak do še ene srebrne medalje

Celulozarji na zimskem DP (3): Bizjak do še ene srebrne medalje Foto: Plavalni klub Celulozar Krško

Tretji dan državnega združenega prvenstva v plavanju v Ljubljani so krški Celulozarji po zaslugi Tima Bizjaka prišli do nove medalje, že tretje Bizjakove.

Tim Bizjak do še ene medalje

Tim Bizjak je v popoldanskem finalu na 100m hrbtno v osvojil srebrno medaljo in tako četrtkovima medaljama dodal še eno. S časom 1:00.46 je prišel do druge srebrne medalje v treh dneh in s popoldanskim časom še za tri stotinke izboljšal nov osebni rekord iz dopoldanskih kvalifikacij.

FINALE NA 100M HRBTNO

Tim Bizjak na progi 4 v modri čepici, Video: Plavalni klub Celulozar Krško

Mladinska štafeta končala na 5. mestu

V dopoldanskih kvalifikacijah so Celulozarji podrli nekaj osebnih rekordov, mladinska štafeta Sokolovič, Kržan, Jular, Močnik Matic pa je osvojila 5. mesto. Prvenstvo se bo zaključilo v ljubljanskem bazenu Tivoli končalo v nedeljskem popoldnevu.