Reciklaža 001: Ko je Šerbec postal trener RK Krško
Bil je 7. junij 2010. Zelena dvorana krškega hotela City, pred nekaj zapisovalcev utripa življenja v Posavju so sedli Uroš Šerbec, Boštjan Kozole in Dušan Šiško. Krški rokometaši so dobili novega trenerja.
Dve leti...
"Prvoligaš v slovenski ligi, ki je ena bolj kvalitetni v Evropi, je to kvalitetni preskok. Za te ambicije mora biti klub dobro organiziran in imeti primeren igralski kader," je v začetku junija 2010 povedal tedaj (znova izvoljeni) predsednik kluba Boštjan Kozole.
"Sem izredno vesel, da sem zopet tu doma, kjer sem začel igralsko kariero in tudi končal," pa je povedal takrat novopečeni trener Uroš Šerbec. Šerbec je prav v Krškem pričel svojo trenersko pot. "Baza je izredno široka in izredno kvalitetna. Za bazo in prihodnost krškega rokometa se sploh ni treba bati," pa je takrat Šerbec (med drugim) dodal o ekipi, ki jo prevzel. In znova popeljal v prvoligaško druščino, v lanski sezoni pa so se s člansko ekipo že po prvem delu uvrstili v boj za prvaka.
Pobrskali smo v arhiv in tam našli spodnje videozapise. Pa veselo poslušanje!
Videozapisi:
(bš, eP)
Podpiraš posavski šport? Stisni Všeč mi je in se nam pridruži!
Poročilo s tekme RD Istrabenz Plini Izola : RK Sevnica
18:03 , 19.05.2013Sevničani iz Izole z zmago - bilo je 32:34 (15:16)
22:19 , 18.05.2013ZMAGA: Krčani v predzadnji tekmi boljši od Sviša
21:10 , 17.05.2013Facebook: ePosavje na Facebooku
Twitter: ePosavje na Twitterju
Google+: ePosavje na Google+


Povej svoje mnenje:
Objava oglasnih sporočil ni dovoljena.
Prosimo za strpno debato!