Torek, 16. april 2024
03.02.2020
08:30
Sevniški borci v Novem mestu
Na 2. Mednarodnem Kempo Arnis Kyokushinkai open turnirju v kontaktnem karateju, ki ga je
organiziral Karate klub Ryukyu Kempo Slovenija, je nastopilo 170 tekmovalcev iz Slovenije in Hrvaške.

Sevničani na karate turnirju v Novem mestu

NOVO MESTO Turnirja so se udeležili tudi mladi Kyokushinkai karateisti Kluba borilnih veščin Sevnica. Nina, Žak, Maksimiljan, Gašper, Ivana, Aljaž, Anže, Matic in Tadej so svoj nastop v borbah polnega kontakta v disciplini Kumite K.O. kronali s 4 medaljami. Z malo več športne sreče in zbranosti pa bi bil uspeh lahko še večji. Srebrno medaljo so osvojili Anže Kermc, Žak Cesar in Nina Paskvale, bronasto pa Aljaž Rutar. Nehvaležno peto mesto so osvojili Maksimiljan Stopar, Tadej Božič, Ivana Ćerić in Matic Grilc, Gašper Sladič pa je osvojil 8.mesto.