09.02.2021
08:28
KMN Sevnica, moški, ženske
Grafika: ePosavje.com
Članice in člani Kluba malega nogometa Sevnica so v minulem vikendu odigrali srečanja 10. kroga Ženske futsal lige in 16. kroga 1. slovenske futsal lige.

V tem vikendu brez točk

Ženska futsal liga

Članice KMN Sevnica so v petek gostovale pri ekipi KMN Slovenske gorice in visoko izgubile, srečanje se je končalo z rezultatom 10:1 (6:1). za Sevničanke je v 18. minuti zadela kapetanka Dragica Stipič. Do konca prvenstva sta še dva kroga, v naslednjem bodo v soboto članice sevniškega kluba v domači dvorani gostile ekipo ŠD Košana.

1. slovenska futsal liga

Člani pa so v domači dvorani gostili ekipo FK Dobovec in prav tako prejeli deset zadetkov, pa tudi polčas se je končal z identičnim rezultatom kot pri dekletih. Srečanje se je končalo z rezultatom 4:10 (1:6), za Sevničane so zadeli David Pipan, Leon Bajc, Teo Podlesnik in Leon Bajc. Sevničani na lestvici zasedajo 9. mesto, v predzadnjem krogu rednega dela odhajajo na gostovanje k ekipi KMN Tomaž Šic bar.