LeeLooJamais kot predskupina Duran Duran
Skupino LeeLooJamais kmalu čaka prav poseben koncert - 14. julija bodo kot predskupina nastopili na koncertu Duran Duran v ljubljanskih Križankah.
"Velika čast"
"Nastop na istem odru s tako velikim imenom svetovne glasbe si LeeLooJamais štejejo v veliko čast in hkrati obljubljajo, da bodo pripravili energičen pop uvod za Duran Duran, sestavljen tako iz svežih skladb kot starejših uspešnic," so zapisali v sporočilu.
14. julij v Križankah
DURAN DURAN in LeeLooJamais bodo nastopili 14. julija 2012 ob 21:00 v ljubljanskih Križankah. Duran Duran, »divji fantje«, bodo v Ljubljani nastopili v originalni zasedbi: John Taylor, Roger Taylor, Nick Rhodes, Simon Le Bon in Dom Brown. Predstavili bodo skladbe s svojega zadnjega in s strani kritikov odlično sprejetega albuma 'All you need is now', ne bodo pa pozabili niti na svoje največje hite kot so Girls On Film, Rio, Hungry Like The Wolf, The Reflex, Notorious, Come Undone, Wild Boys, A View to a Kill, Ordinary World in druge.
(Glasbene novice, eP)
Prejeli smo: Zoran Zorko & Legalo kriminalo
13:52 , 13.05.2013Vejžde žur in 10. obletnica Študentskega kluba Sevnica
09:17 , 12.05.2013Momento z Novim Upanjem k novem albumu (VIDEO)
08:10 , 10.05.2013Facebook: ePosavje na Facebooku
Twitter: ePosavje na Twitterju
Google+: ePosavje na Google+


Povej svoje mnenje:
Objava oglasnih sporočil ni dovoljena.
Prosimo za strpno debato!