V Posavju -0.9° C Petek, 13. december 2019
28.10.2019
09:33
V 15. krogu 2. slovenske nogometne lige so Krčani v Biljah z zadetkoma Soklerja in Pamića zabeležili novi točki, Brežičani so na Čatežu odščipnili točko drugouvrščeni ekipi Gorice.

Krčani zmagali v Biljah, Brežičani na Čatežu Gorici odščipnili točko

Krški nogometaši so na Primorskem do prvega zadetka prišli v 48. minuti, ko je zadel Sokler, 20 minut pozneje pa je zeleno zmago potrdil Zvonko Pamić in postavil končni rezultat 0:2 (0:0). Gledalci na Čatežu niso videli zadetkov, so pa zato videli sedem rumenih kartonov, v 70. minuti pa tudi rdečega domačina Dodiga. A so Brežičani tudi z igralcem manj uspeli zadržati neodločen rezultat in prišli do devete letošnje točke.

Kako naprej?

Prvenstveni razpored se bo z naslednjim krogom "obrnil", 2. slovenska nogometna liga prehaja v drugo polovico. Brežičani v soboto gostijo ekipo Nafte, Krčani pa v nedeljo odhajajo na gostovanje v Radomlje. Naslednjo domače srečanje bodo igrali 16. novembra proti Fužinarju.

Vitanest Bilje : NK Krško