V Posavju 5.9° C Četrtek, 25. 2024
14.03.2022
09:30
NK Krško
V 20. krogu 2. slovenske nogometne lige nov poraz brežiških nogometašev, Krčani doma z Dravo pa le do točke.

NK Krško : NK Drava Ptuj
0:0 (0:0)

NK Krško:
J. Ribič, Zukić, Baskera, Đurak (od 46. Špoljarić), Gavrić, Jurčec, Dušak, Regvar (od 64. Koritnik), Doumbia, Ikwuemesi (od 86. Ž. Ribič)), Pinelli.

NK Drava Ptuj:
Trajkovski, Nanitelamio, Korošec, Ploj, Alić, Štornik, Čeh (od 87. Penič), Melvan, Jelerčič, Šlak (od 63. Kovačec), Miljanić.

Rogaška : Brežice 1919 Terme Čatež
4:0 (2:0)

Semafor:

• 1:0 - 8. min. - Pavlović (Drava Ptuj)
  • 2:0 - 29. min. - Pirtovšek (Drava Ptuj)
  • 3:0 - 47. min. - Gradišar (Drava Ptuj)
  • 4:0 - 84. min. - Musulin (Drava Ptuj)

Rogaška:
Lojen, Pirtovešk, Rantuša Lampreht, Majcen (od 65. Sedej), Rokavec, Moreira, Gradišar, Neskič (od 53. Gobec), Rešek (od 65. Majcenić), Pavlović (od 70. Musulin), Matošević.

Brežice 1919 Terme Čatež:
Banić, Perišić (od 78. Sivonjić), Vujčić (od 78. Mrvič), Kocjančič, Šantek, Brkić, Brekalo (od 60. Smiljanić), Kudumija, Hanžek, Kordić-Gružić (od 46. Muzaferović), Ruedl (od 60. Regović).

Sedmi remi in dvanajsti poraz

Krški nogometaši so imeli priložnost, da bi se z zmago in tremi točkami dvignili s 14. mesta na drugoligaški lestvici. Srečanje z Dravo, na lestvici so mesto za Krčane, se je končalo brez zadetkov in z delitvijo točk. V naslednjem krogu Krčani gostujejo pri vodilni ekipi prvenstva v Novi Gorici.

Lov na točke za obstanek

Pri četrti ekipi lige so v soboto gostovali Brežičani in iz Rogaške Slatine prišli brez točk. Domače je v 8. minuti v vodstvo popeljal Pavlović, v 29. minuti je rezultat polčasa postavil Pirtovšek. Gradišar je dve minuti po prihodu iz garderob povišal vodstvo domačih na 3:0, Musulin pa je v 84. minuti postavil rezultat srečanja - 4.0. Brežičani bodo v naslednjem krogu gostili ekipo Beltinci Klima Tratnjek.