Četrtek, 28. marec 2024
13.09.2021
08:18
Nogomet, NK Krško, NK Brežice 1919
V 7. krogu 2. slovenske nogometne lige so v nedeljo nogometaši posavskih ekip remizirali, Krčani v Ajdovščini pri Primorju, Brežičani doma z ekipo Jadran Dekani.

NK Primorje:
Pintol, Itrak (od 69. Kuraj), Jakopović, Šolaja (od 56. Dobnik), Kodermac, Džuzdanović, Zavnik, Badžim, Dedić, Bobarić (od 82. Jalinous), Štrukelj (od 56. Suljanović).

NK Krško:
Ribič, Bagola, Tomiček, Tiganj, Korošec, Predanič (od 65. Jurčec), Stopar (od 75. Gale), Bubnjević (od 65. Regvar), Stanić, Pezer, Bošković.

V Ajdovščini štirje zadetki

V prvi nedeljski tekmi kroga v Ajdovščini niso dobili zmagovalca. Domače je v 30. minuti v vodstvo popeljal Šolaja, štiri minute pozneje je izenačil Bošković in postavil rezultat polčasa. V drugem polčasu so bolje začeli Krčani in v 52. minuti povedli po zadetku Bubnjevića. Prednost so držali vse do 88. minute, ko je za 2:2 zadel Badžim. Krčani so prišli do šeste točke, Ajdovci do desete.

Brežice 1919 Terme Čatež : Jadran Dekani
1:1 (1:1)

Semafor:

• 0:1 - 33. min. - Kastrati (Jadran Dekani)
  • 1:1 - 38. min. - Lesjak (Brežice 1919 Terme Čatež)

Brežice 1919 Terme Čatež:
Goričar, Femec, Mitrović, Kocjančič, Maapeh, Krašovic (od 89. Brkić), Lesjak, Gradišar (od 80. Gorenc), Perišić (od 60. Mrvič), Brekalo, Sivonjić.

Jadran Dekani:
Jurca, Jakomin (od 70. Panić), Perhavec, Meštrić, Zyba (od 74. Zonta), Babič, Klavora, Vitezica, Piciga (od 70. Hadžić), Ljutić, Kastrati (od 89. Jolović).

V Brežicah brez zmagovalca

V nedeljskem večeru, na tekmi pod žarometi, so videli dva zadetka. Goste iz Dekanov je v 33. minuti v vodstvo popeljal Kastrati, pet minut kasneje je izenačil Lesjak in nogometaši so na polčas odšli z rezultatom 1:1. V drugem polčasu je ostalo pri tem rezultatu, nogometaši so si razdelili točki, s tremi točkami so oboji na predzadnjem in zadnjem mestu drugoligaške lestvice.