Četrtek, 28. marec 2024
19.07.2021
12:57
Tin Babič, državno prvenstvo v plavanju, Maribor
V soboto in nedeljo je v Mariboru potekalo državno prvenstvo v plavanju za mlajše dečke in deklice, barve krškega kluba je zastopalo pet plavalcev.

Tin treji na 100m prosto, še štirikrat tik pod zmagovalnim odrom

MARIBOR V mlajšem letniku se je od članov Plavalnega kluba Celulozar Krško najbolj izkazal Tin Babič, ki je v disciplini 100m prosto osvojil tretje mesto. V disciplinah 200m mešano, 200m prosto, 100m prsno in 50m prsno, pa je pristal tik pod odrom za zmagovalce. Med deseterico se je uvrstil tudi na 50m prosto in sicer na šesto mesto.

Med deseterico sta se v mlajšem letniku uvrstila tudi Nejc Kranjc in Ana Menoni. Ana je bila peta na 50m hrbtno, sedma na 100m prosto ter deveta na 50m prosto, Nejc pa je bil sedmi na 200m prosto, ter osmi na 100m prosto. Pohvale za svoje nastope in izboljšane osebne rekorde si zaslužita tudi Anej Jurčič in Ožbe Pfajfar.

Fotogalerija (Foto: Plavalni klub Celulozar Krško):

Mlajši na počitnicah, starejši še čakajo na njih

Mlajši dečki in deklice gredo sedaj na zaslužene počitnice, konec tega tedna pa svojo sezono z državnim prvenstvom zaključujejo dečki in deklice, ki bodo tekmovali v Ljubljani.