V Posavju N/A° C Sobota, 20. april 2024
24.05.2022
11:56
Celulozarji v Banja Luki
Sedem plavalk in plavalcev Plavalnega kluba Celulozar Krško je minuli vikend sodelovalo na močnem mednarodnem tekmovanju BL Open 2022 v Banja Luki v Bosni in Hercegovini.

Tim Bizjak na 400m mešano najboljši v absolutni konkurenci

Med 475 sodelujočimi iz osmih držav so Krčani tekmovali dobro, osvojili tri odličja in kar nekajkrat zaplavali v popoldanskih finalih. Prvo ime krškega plavanja Tim Bizjak je na 400 metrov mešano s časom 4.38,13 zmagal v absolutni konkurenci, na pol krajši razdalji pa zasedel drugo mesto s časom 2.08,83. Bizjak je bil s časom 26.40 še sedmi na 50 metrov delfin ( 26.40 ), v vseh nastopih je odplaval osebne in klubske rekorde.

Na stopničkah tudi Florijan Resnik

Medalje za 2. mesto se je med kadeti na 200 hrbtno veselil Florijan Resnik. Tik pod zmagovalnim odrom je na 100 delfin obstala kadetinja Maša Vasiljevič, z uvrstitvami v finala pa so dobro formo potrdili še ostali Celulozarji Matija Osetič, Anej Krušič, Anja Vrščaj in Luka Ferenčak.

Fotogalerija (Foto: Plavalni klub Celulozar Krško):