12.12.2019
20:41
RK Brežice, Jaka Tomše
Brežiški rokometaši so svoje srečanje 11. kroga 1. B slovenske rokometne lige odigrali v sredo in v domači dvorani s 27:33 (10:16) izgubili proti ekipi RK Sviš Ivančna Gorica.

Brežičani še osmič izgubili

Na lestvici že v nevarni coni

Brežiški rokometaši so v domači dvorani s 27:33 (10:16) izgubili proti drugi ekipi na prvenstveni lestvici. Igralci Sviša so bili že od prve minute bolj razpoloženi in že v 3. minuti povedli z 0:3. Brežičani so zaostanek lovili, ta se je še poviševal na -4, -5 in ob polčasu na visokih -6 pri rezultatu 10:16.

Zaostajali za -8, pa se približali na vsega na tri zadetke

V drugem delu so domači zaostajali že za -8, a so se uspeli s serijo treh zadetkov približati na zaostanek petih zadetkov pri 21:26 v 46. minuti. Od 51. minute so v obrambi in napadu pogrešali izključenega starejšega od bratov Tomše, se v 56. minuti približali na tri zadetke zaostanka, nato pa v zadnjih dveh minutah popustili, gostje so dosegli še tri in srečanje se je končalo z rezultatom 27:33.

RK Brežice : RK Sviš Ivančna Gorica
27:33 (10:16)