05.10.2020
10:59
NK Krško, 2. SNL 2020/2021
V 10. krogu 2. slovenske nogometne lige so brežiški nogometaši na Ravnah na Koroškem slavili s 4:3, nogometaši kranjskega Triglava v Krškem zmagali z rezultatom 0:2.

Fužinar Vzajemci : Brežice Terme Čatež
3:4

Semafor:

• 1:0 - 10. min. - Kendeš (Fužinar Vzajemci)
  • 1:1 - 23. min. - Sokler (Brežice Terme Čatež)
  • 1:2 - 33. min. - Pajaziti (Brežice Terme Čatež)
  • 1:3 - 45. min. - Martić (Brežice Terme Čatež)
  • 1:4 - 76. min. - Rešetič (Brežice Terme Čatež)
  • 2:4 - 88. min. - Vardić (Fužinar Vzajemci)
  • 3:4 - 90. min. - Fasvald (Fužinar Vzajemci)

Fužinar Vzajemci:
Marčič, Malešević, Driessen (od 34. Vardić), Kendeš, Horvat (od 62. Fasvald), Kovač, Florjanc (od 46. Ćoralić), Turkuš, Trdina, Grubelnik (od 46. Potokar), Tsivelekidis

Brežice Terme Čatež:
Kruljac, Urh, Hasan (od 75. Drugovič), Sokler, Jurečič (od 75. Vidmar), Martić, Lipec, Pajaziti (od 79. Judež), Božič (od 83. Aliji), Predanič, Sivonjić (od 75. Rešetič).

Sedma zmaga Brežičanov

Z 22 točkami so na četrtem mestu na lestvici

Brežiški nogometaši nadaljujejo zmagoviti niz, tokrat so do novih treh točk prišli na Ravnah na Koroškem. Sprva je zgleda zelo enostavno, na koncu pa so za vse tri točke pošteno trepetali.

Kako so padali zadetki?

V 10. minuti srečanja so domači povedli, ko je zadel nekdanji član NK Krško Kendeš. V 23. minuti je zadel še en nekdanji Krčan Sokler, tokrat v oranžnem brežiškem dresu. Deset minut pozneje so Brežičani povedli prek Pajazitija, še do tretjega zadetka na tekmi pa so prišli v 45. minuti, ko je bil uspešen Martić.

Rešetič zadel minuto po vstopu v igro

Rešetič je minuto po vstopu v igro, ko je zamenjal Sivonjića, zadel za vodstvo s tremi zadetki prednosti. V zadnjih minutah srečanja so domači lovili zaostanek, v 88. minuti je Vardić znižal na 2:4, dve minuti pozneje je za 3:4 zadel Fasvald, kar pa je bilo premalo za izenačenje in vsaj domačo točko.

NK Krško : Triglav Kranj
0:2

Semafor:

• 0:1 - 21. min. - Kadrić (Triglav Kranj)
  • 0:2 - 54. min. - Kadrić (Triglav Kranj)

NK Krško:
Kramer, Pamić, Brezina, Srpak, Anković (od 35. Vrdoljak, od 77. Korošec), Radić, Mrvič (od 70. Smiljanić), Domić, Ogungbe, Djalo So (od 35. Glavaš), Pranjić.

Triglav Kranj:
Alagić, Šalja, Kadrić (od 91. Idrizi), Udovič (od 76. Flis), Pokorn, Kopač (od 83. Jankovič), Kumer, Bojić, Ivetić, Dodig (od 91. Brkić), Livančić (od 75. Čeh).

Sedmi poraz krških nogometašev

Kadrić dvakrat za Kranjčane

Na Stadionu Matija Gubec so v soboto popoldne gostovali nogometaši kranjskega Triglava in povedli v 21. minuti prek Kadrića, nekdanjega nogometaša ljubljanske Olimpije. S tem rezultatom se je prvi polčas tudi končal, Kadrić pa je bil uspešen tudi v prvih minutah drugega polčasa, ko je v 54. minuti še enkrat premagal domačega vratarja Kramerja. Ta je v nadaljevanju srečanja Kumerju ubranil strel z enajstih metrov, do konca srečanja pa se rezultat ni spremenil, ostalo je pri 0:2 (0:1).

Kako naprej?

V 11. krogu bodo krški nogometaši gostovali v BIljah pri ekipi Vitanest Bilje, brežiški nogometaši pa v soboto zvečer na domačem igrišču pričakujejo nogometaše ekipe Beltinci Klima Tratnjek.