Torek, 19. marec 2024
24.01.2020
10:07
RK Brežice, Jaka Tomše
V četrtkovem večeru so brežiški rokometaši gostovali v Ljubljani v tekmi 1/16 finala Pokala Slovenije. Brežičani so se poslovili od pokalnega tekmovanja, Dobovčani na svojo tekmo še čakajo.

Brežičani so se poslovili od pokalnega tekmovanja

MRK Ljubljana : RK Brežice 35:26 (12:15)

Brežičanom je v Ljubljani v prvem polčasu odlično kazalo, saj so ga dobili s prednostjo treh zadetkov in rezultatom 12:15. V drugem delu so prednost uspeli zadržati do 33. minute, domači so štiri minute pozneje prvič povedli v drugem delu. Prednost se je nato samo še višala in ob koncu se je srečanje končalo z rezultatom 35:26. Pri Brežičanih sta bila najbolj razpoložena Kučič in Koprivc, prvi z devetimi in drugi s sedmimi zadetki.

Dobovčani igrajo zvečer

Uro in pol pred reprezentančnim polfinalom

Krčani in Sevničani so v osmino finala napredovali že decembra, Dobovčani pa svojo tekmo šestnajstine finala še čakajo. Zvečer bodo ob 19. uri v Dobovi v prvoligaškem pokalnem derbiju gostili ekipo RD Urbanscape Loka.