16.09.2020
21:46
Nogometni stadion v Brežicah
S tekmo v Brežicah se je končal 7. krog 2. slovenske nogometne lige. Če so Krčani v Beltincih izgubili s 3:1, so Brežičani prav s takšnim rezultatom doma premagali Ptujčane.

Brežice Terme Čatež : Drava Ptuj
3:1 (0:1)

Semafor:

• 0:1 - 28. min. - Kahrimanović (Drava Ptuj)
  • 1:1 - 50. min. - Felja (Brežice Terme Čatež)
  • 2:1 - 74. min. - Sivonjić (Brežice Terme Čatež)
  • 3:1 - 82. min. - Rešetič (Brežice Terme Čatež)

Brežice Terme Čatež:
Kruljac, Urh (od 27. Vidmar, od 56. Vizlar), Hasan, Lipec, Ribič (od 56. Judež), Martić, Pajaziti (od 78. Rešetič), Božič, Predanič (od 78. Ruedl), Sivonjić, Felja.

Drava Ptuj:
Klasinc, Kryeziu (od 74. Šlamberger), Kahrimanović, Marcisu, Nelson, Montie, Rogina, Lukić - Grančić, Gassmann, Piras, Dodlek (od 84. Rogina).

Preobrat po zaostanku

Felja, Sivonjić in Rešetič za zmago

BREŽICE Sedmi krog 2. slovenske nogometne lige se je pod žarometi zaključil v Brežicah, kjer so v 28. minuti prek Kahrimanovića povedli gostje. To je bil kasneje tudi rezultat prvega dela. Domači so v drugem polčasu zaigrali veliko boljše, v 50. minuti je izenačil kapetan Felja, v 74. minuti pa je domače v vodstvo popeljal Sivonjić. Štiri minute po prihodu v igro je v 82. minuti zmago potrdil Rešetič.

Na lestvici šesti, v naslednjem krogu v Prekmurje

Brežiški nogometaši po sedmih krogih prvenstva na lestvici zasedajo 6. mesto, v naslednjem krogu gostujejo pri drugi ekipi lige, ekipi Nafta 1903.