V Posavju 7.4° C Sreda, 24. 2024
01.03.2022
09:10
Dejan Debelak, Fight club Shony
V soboto, 26. februarja 2022, je pod okriljem Karate zveze Slovenije, v Polzeli potekalo državno prvenstvo v karateju za člane, veterane in parakrateiste. Brežičan se je domov vrnil z medaljo.

Dejan Debelak na Polzeli do brona

BREŽICE Udeležba na tekmovanju je bila skromnejša kot pretekla leta, pandemija je svoj davek terjala predvsem v članski konkurenci. Barve Fight cluba Shony je na tekmovanju zastopal Dejan Debelak, ki je v kategoriji borb članov do 75kg osvojil bronasto medaljo in to je v letošnjem šolskem letu že 38. medalja za brežiški klub.

Od septembra do danes 38 medalj za brežiški klub

Od septembra so tekmovalci omenjenega kluba osvojili 15 zlatih, 10 srebrnih in 13 bronastih medalj, od tega 12 na tekmovanjih za pokal Slovenije in državnih prvenstvih. "Letošnje leto bo polno novih izzivov, saj smo pričeli s tekmovanji v vseh treh disciplinah, ki jih gojimo v klubu, pet klubskih reprezentantov pa vstopa v izborni cikel za nastop na prihajajočih evropskih in svetovnih prvenstvih," je ob tem dodal glavni trener v klubu Sašo Vaš.