20.06.2022
14:14
V soboto so se trije plavalci Celulozarja udeležili že 51. Lučkinega memoriala, ki ga organizira Plavalni klub Rudar Trbovlje, tekmovanje pa je štelo tudi za 5. Razvojni pokal Slovenije.

Lep uspeh krških plavalcev v Trbovljah

Najuspešnejša je bila deklica Ema Menoni, ki je v štirih štartih kar trikrat stopila na najvišjo stopničko in sicer v disciplinah 100 m hrbtno, 200 m prosto ter 200 m mešano, na 50 m prsno pa se je zavihtela na drugo mesto. V posebnem seštevku treh najboljših rezultatov je prav tako stopila na najvišjo stopničko in si tudi prislužila pokal.

Na stopničke se je z dvema drugima mestoma zavihtel tudi mlajši deček Tin Babič v disciplinah 200 m in 100 m delfin na 100 m prosto je bil sedmi, na 50 m prsno pa osmi.

Med najboljših deset se je uvrstila tudi mlajša deklica Ana Menoni, ki je bila v konkurenci z leto starejšimi puncami trikrat šesta na 50 m prosto, 100 m prosto in 200 m hrbtno in enkrat deveta na 50 m prsno.

Fotogalerija (Foto: Plavalni klub Celulozar Krško):