26.05.2021
13:30
MRD Dobova
V 1. slovenski rokometni ligi so se v predzadnjem krogu Dobovčani z drugo zaporedno zmago in 18 točkami utrdili na 11. mestu lige.

MRD Dobova : RD Koper
32:29 (17:13)

MRD Dobova:
Bradeško, Abramović, Dragan 2, Seferović, Matjašič, Leben, Jezernik 5, Kovačec 2, Košir 4, Mladkovič 2, Mlakar 4, Glaser 1, Raguž 4, Sintič 4, Blaževič, Šibanc 4(2).

RD Koper:
Jelovčan, Slatinek Jovičič 2, Žagar 3, Pavlović, Poklar 10(4), Konjevič, Logar, Moljk 1, Smolnik, Muminović 1, Sanabor, Marić 1, Makuc 6, Kete 3, Breznikar 2, Štavar.

MRD Dobova 2(2), RD Koper 4(4).

MRD Dobova 12 min., RD Koper 8 min.

Dobovčani do devete letošnje zmage, druge zapored

Dobovski rokometaši so v 25. krogu 1. slovenske rokometne lige zabeležili deveto letošnjo zmago, drugo zapored. Prejšnji vikend so v domačih dvorani s 24:23 premagali ekipo RD Urbanscape Loka, ta vikend pa so bili z 32:29 boljši od Koprčanov, sicer pete ekipe na prvoligaški lestvici.

Dobovčani so boljše začeli srečanje in v 12. minuti vodili že s štirimi zadetki prednosti in s takšno razliko se je končal tudi prvi polčas, ko je bil po 30. minutah tekme rezultat 17:13. V drugem delu je prednost domačih pri 28:23 narastla tudi na +5, ob zaključku pa je bilo na semaforju 32:29.