Četrtek, 28. marec 2024
02.12.2019
08:51
Jesenski del v 2. slovenski nogometni so z odigrano zaostalo tekmo 7. kroga končali tudi brežiški nogometaši.

NK Brežice:
Kruljac, M. Soldo, Drugovič, F. Soldo, Veneti, Diyoke, Božič, Predanič, Felja (od 56. Vidmar), Hervol (od 78. Mirkac), Martić.

Roltek Dob:
Čretnik, Kondič (od 86. Gorenc Stankovič), Račić, Šipek, Tiganj (od 78. Zenković), Hrovat, Suljević, Femec (od 67. Petrovič), Funtek, Jugovar, Rems.

Roltek Dob v zaostali tekmi do treh točk

Hitro vodstvo gostov, domači znižali v 85. minuti

Tekma 7. kroga 2. slovenske nogometne lige bi morala biti v Brežicah 7. septembra, a je bila nato prestavljena na 30. november. Že v prvi minuti so gostje povedli prek Kondiča, v 23. minuti pa je Šipek povišal na 0:2, kar je bil na koncu tudi rezultat polčasa. Domači so v drugem delu znižali rezultat na 1:2 v 85. minuti, ko je bil uspešen Martič.

Konec jesenskega dela

Po popolnem jesenskem delu krški nogometaši z 31 točkami zasedajo 6. mesto, Brežičani so s polovico manj (15) na 14. mestu. Spomladanski del prvenstva se nadaljuje 8. marca, Krčani doma gostijo Krko, Brežičani odhajajo na gostovanje v Koper.