18.01.2021
08:15
KMN Sevnica, moški, ženske
Grafika: ePosavje.com
Članice KMN Sevnica so v 8. krogu ženske futsal lige prišle do točke v Košani, člani so v 14. krogu 1. slovenske futsal lige doma visoko izgubili z Litijo.

Osem zadetkov v Košani

Članice KMN Sevnica so gostovale pri ekipi ŠD Kosana. Domačinke so povedle v 4. minuti, ko je zadela Anja Žvokelj, kar je bil tudi rezultat polčasa. Če je v prvem polčasu padel samo en zadetek, jih je bilo zato več v drugem delu. Domačinke so tri minute po prihodu iz garderob prednost še povišale, da bi v 26. minuti Eva Primc znižala na 2:1, za 3:1 pa je za domačinek zadela Nika Samsa. Sevničanke je nato z dvem zadetkoma v vodstvo povedla kapetanka Dragica Stipič, domačinka Maja Srebot pa je dve minuti pred koncem postavila rezultat srečanja 4:4.

Za domačine je zadel le Kneževič

Sevničani so v domači dvorani gostili ekipo Litije, že v prvem polčasu so iz domače mreže pobrali 5 zadetkov, prav toliko pa še v drugm polčasu. Edini zadetek za domačine je v 39. minuti dosegel Kneževič. Pri Litijanih je štiri gole dosegel Brazilec Jonhn Lennon, prvega v dresu pa tudi nekdanji portugalski reprezentant Leitao.