22.02.2021
08:19
KMN Sevnica, moški, ženske
Grafika: ePosavje.com
V 17. krogu 1.slovenske futsal lige so člani KMN Sevnica prišli do točke, dekleta so v 12. krogu ženske futsal ige izgubile z visokih 5:0.

Ob polčasu izenačeni, večji del drugega dela vodili Sevničani

V predzadnjem krogu rednega dela 1. slovenske futsal lige so sevniški malonogometaši gostovali v Prlekiji pri ekipi KMN Tomaž Šic bar. V 8. minuti so povedli domačini, pet minut pozneje je rezultat polčasa z izenačenjem na 1:1 postavil Drobne. Sevničani so v nadaljevanju prevzeli pobudo in v 34. minuti vodili že s 3:1, a sta v zadnjih treh minutah upe o zmagi pokopala Klemenčič in Senekovič, ki sta domačinom prinesla točko.

1. SFL, 17. krog, 19. februar 2021:

• FK Dobrepolje – KMN Bronx Škofije 1:6 (0:2)
  • FC Litija – KMN Oplast Kobarid 4:2 (2:2)
  • KMN Tomaž Šic bar – KMN Sevnica 3:3 (1:1)
  • ŠD Mlinše – Siliko Vrhnika 4:3 (1:1)

Članice izgubile v Celju

V 12. krogu ženske futsal lige pa so članice KMN Sevnica gostovale v Celju in izgubile z rezultatom 5:0. Do konca prvenstva dekleta čakata še dve tekmi, 27. februarja sevniške malonogometašice gostujejo pri ekipi KMN Slovenske gorice, 6. marca pa bodo z njimi odigrale tekmo še v domači dvorani.