V Posavju 7° C Sreda, 24. 2024
22.05.2021
19:46
NK Brežice
S tekmami 22. kroga se je v soboto zaključila 2. slovenska nogometna liga, ki je bila povsem v znamenju epidemije. Nogometaši so zadnje srečanje odigrali sredi oktobra, prvo spomladi pa konec marec.

Konec sezone v 2. slovenski nogometni ligi

KRŠKO Brežičani so v 22. krogu 2. slovenske nogometne lige gostovali na Primorskem pri ekipi Vitanest Bilje in v 11. minuti povedli, ko je zadel Martić. Vodstva niso zadržali dolgo, osem minut pozneje je izenačil Šturm, ki je svoje dni igral tudi v Krškem. Že štiri minute pozneje je dosegel svoj drugi zadetek, v deveti minuti nadaljevanja pa še svoje tretjega in kot se je izkazalo pozneje, je bil 3:1 (2:1) tudi rezultat tekme.

Korošci napolnili krško mrežo

Na Gubcu so ravenski Fužinarji napolnili mrežo domačega vratarja Ribiča. V 8. minuti je Horvat zadel prvič, v 22. minuti drugič, v 39. minuti pa je bil uspešen Krčan, v dresu Fužinarja kot posojeni igralec Celja, Gašper Koritnik. To je bil tudi rezultat polčasa, da bi tri minute po prihodu iz garderob še četrtič zadeli gostje, uspešen je bil Turičnik. Krško - Fužinar 0:4.

Vitanest Bilje : Brežice Terme Čatež