V Posavju N/A° C Sobota, 20. april 2024
12.04.2022
08:45
V 24. krogu 2. slovenske nogometne lige so posavski nogometaši znova ostali brez točk, Krčani so doma izgubili z Velenje, Brežičani v gosteh pri Roltek Dobu.

Posavci znova brez točk

Krčani izgubili z Rudarjem

Krški nogometaši so v 24. krogu lige gostili nogometaše Rudarja iz Velenja. V prvem polčasu na Gubcu gledalci niso videli zadetkov, zato pa tri v drugem delu. V 53. minuti je goste v vodstvo popeljal Kosić, štiri minute pozneje je izenačil Chukwubuikem Ikwuemesi, v 68. minuti pa je za zmago zadel Jovan.

Brežičani poraženi na Dobu

Varovanci trenerja Vegla so gostovali na Dobu, kjer se je prvi polčas končal z začetnim rezultatom 0:0. V drugem delu so domači dvakrat hitro zadeli, dve minuti po prihodu iz garderob je iz enajstmetrovke zadel Kunstelj, le minuto pozneje je na 2:0 povišal Pišek in kot se je izkazalo pozneje, je bil to tudi rezultat srečanja.

Kako naprej?

Pred zadnjimi šestimi krogi krški nogometaši na lestvici zasedajo 14. mesto, še dve mesti nižje so brežiški nogometaši. V naslednjem krogu Krčani gostujejo v Rogaški Slatini, Brežičani v ponedeljek doma pričakujejo ekipo ptujske Drave.