Četrtek, 28. marec 2024
19.05.2021
20:40
Beltinci Klima Tratnjek : NK Krško
V 2. slovenski nogometni ligi je po predzadnjem krogu že jasno skoraj vse. Novomeščani so v 21. krogu premagali prvaka lige, Kalcer Radomlje in si zagotovili 2. mesto. Krčani v Beltincih do treh točk.

Krčani iz Beltincev na vrh lestvice lige za obstanek

BELTINCI V predzadnjem krogu so krški nogometaši gostovali v Beltincih in zmagali z rezultatom 1:2 (0:1). Krčane je že v 3. minuti v vodstvo popeljal Radić, v drugem polčasu so v 58. minuti izenačili domačini, ko je bil uspele Verunica, v 77. minuti pa je za končnih 1:2 zadel Korošec.

V soboto doma s Fužinarjem

Zeleni so tako z novimi tremi točkami v ligi za obstanek skočili na 1. mesto, s 26 točkami imajo dve več od Jadran Dekanov. V soboto bodo ob 17. uri doma igrali z ekipo Fužinar Vzajemci.

Brežičani igrajo s Triglavom

Vse je jasno tudi v ligi za prvaka. Kalcer Radomlje so že v prejšnjem krogu potrdile naslov in sodelovanje v 1. slovenski nogometni ligi v sezoni 2021 / 2022. V sredo so gostovali v Novem mestu, kjer so jih z 2:1 premagali domačini in si tako krog pred koncem zagotovili 2. mesto, ki pelje v dodatne kvalifikacije za prvoligaško druščino.