V Posavju N/A° C Petek, 19. april 2024
29.08.2022
11:45
NK Krško : Fužinar Vzajemci
Krški nogometaši so v 5. krogu 2. slovenske nogometne lige prišli do prve letošnje zmage, edini zadetek na srečanju je v 56. minuti s prostega strela dosegel Oliver Petrak. Kakšna mojstrovina!

1:0 (0:0)

Semafor:

• 1:0 - 56. min. - Petrak (NK Krško)

NK Krško:
Goričar, Lesjak, Musa (od 85. Stopar), Rudonja, Hanžek, Olamba, Antunović (od 46. Nnoli, od 74. Lovrić), Kunštić, Brekalo, Petrak (od 81. Regović), Arapović.

Fužinar Vzajemci:
Marčič, Pesjak, Cener, Zubanović, Gyimaha (od 46. Vukolić), Paradiž (od 64. Turičnik), Mpanzu, Jozić (od 42. Krebs), Ibrian, Vujčić, Posinković.

Petrak z mojstrovino za tri točke

V 5. krogu 2. slovenske nogometne lige so krški nogometaši zabeležili prvo letošnjo zmago, ko so z 1:0 premagali ekipo ravenskega Fužinarja. V prvem polčasu zadetkov ni bilo, v 56. minuti srečanja pa je za veselje domačinov poskrbel Oliver Petrak. S prostega strela je premagal gostujočega vratarja Marčiča za končnih 1:0. Zeleni so s petimi točkami na 13. mestu lestvice, v naslednjem krogu odhajajo na gostovanje k ekipi Kety Emmi & Impol Bistrica v Slovensko Bistrico.