V Posavju N/A° C Sobota, 20. april 2024
04.12.2021
21:14
NK Krško : Nafta Lendava
V zaostali tekmi 16. kroga 2. slovenske nogometne lige je bila lendavska Nafta v Krškem z 0:2 boljša od domačinov, oba zadetka sta padla v drugem polčasu - prvi z enajstmetrovke.

NK Krško : Nafta 1903
0:2 (0:0)

Semafor:

• 0:1 - 66. min. - Vinko (Nafta 1903), 11m
  • 0:2 - 68. min. - Haljeta (Nafta 1903)

NK Krško:
J. Ribič, Bagola, Tomiček, Zukić, Baskera (od 81. Arapović), Korošec, Adamić (od 53. Smiljanić), Jurčec (od 81. Ž. Ribič), Dadet, Gale (od 81. Tiganj), Regvar (od 53. Stanić).

Nafta 1903:
Galoši, Csaba (od 83. Stare), Haljeta (od 94. Magdič), Zana, Novinič (od 90. Drk), Kumer, Németh, Rebernik, Florjanc, Korošec, Vinko (od 90. Fekete).

Nafta v Krškem v dveh minutah odločila zmagovalca

KRŠKO V zaostali tekmi 16. kroga 2. slovenske nogometne lige, ki je 14. novembra zaradi virusa v lendavski ekipi odpadla, so slavili Prekmurci. V prvem polčasu na Stadionu Matije Gubca ni bilo zadetkov, nato pa v drugem delu dva. V 66. minuti je bil za goste z enajstmetrovke uspešen Vinko, dve minuti pozneje je nekdanji Gubec Haljeta povišal vodstvo gostov in kot se je izkazalo pozneje, je bil to tudi končni rezultat.

Krčani zaključili jesenski del na 13. mestu 2. SNL

Krški nogometaši so tako zaključili jesenski del prvenstva, ob še nepopolnih 18. krogih krški nogometaši zasedajo 13. mesto na lestvici, ali bodo Brežičani na 15. ali 16. mestu bo znano po nedeljski tekmi Gorice in Drave Ptuj (tekma bi morala biti v 13. krogu). Zadnja tekma v jesenskem delu prvenstva bo naslednjo soboto med ekipama Roltek Dob in Nafta 1903.