V Posavju 8.4° C Sreda, 24. 2024
21.09.2020
14:22
NK Krško : Rudar Velenje, 2. SNL
V 8. krogu 2. slovenske nogometne lige so brežiški nogometaši v Lendavi prišli do pete letošnje zmage, krški nogometaši pa na domači zelenici do petega poraza.

Nafta 1903 : Brežice Terme Čatež
1:2 (0:1)

Semafor:

• 0:1 - 17. min. - Predanič (Brežice Terme Čatež)
  • 1:1 - 46. min. - Haljeta (Nafta 1903)
  • 1:2 - 85. min. - Sokler (Brežice Terme Čatež), 11m

Nafta 1903:
Raduha, Pirtovšek, Bolla, Haljeta, Bizjak (od 70. Vinko), Oštrek, Körmendi, Novinič, Paku (od 66. Szabó), Ubochioma, Židan.

Brežice Terme Čatež:
Kruljac, Hasan, Lipec, Sokler, Jurečič (od 58. Judež), Martić, Pajaziti (od 66. Rešetič), Božič, Predanič (od 77. Drugovič), Sivonjić, Felja.

Peta zmaga brežiških nogometašev

Predanič s prostega, Sokler pa s kazenskega strela

Brežičani so v Lendavi zabeležili peto letošnjo zmago. V 17. minuti je Predanič s prostega strela z leve premagala domačega vratarja Raduho, v 46. minuti je na 1:1 izenačil Haljeta, v 85. minuti pa je Sokler s kazenskega strela dosegel svoj tretji letošnji zadetek in poskrbel za peto zmago brežiških nogometašev, s katero so skočili na 5. mesto drugoligaške lestvice. Naslednjo soboto na domačem stadionu gostijo ekipo Primorje eMundia.

NK Krško : NK Rudar Velenje, 8. krog 2. SNL v Krškem

NK Krško : Rudar Velenje
1:2 (0:1)

Semafor:

• 0:1 - 26. min. - Koprivnik (Rudar Velenje)
  • 0:2 - 41. min. - Beciri (Rudar Velenje)
  • 1:2 - 93. min. Đurić (NK Krško)

NK Krško:
Kramer, Brezina, Anković (od 59. Đurić), Radić, Brkić (od 52. Korošec), Budimir, Smiljanić (od 88. Marić), Mrvič, Vrdoljak, Domić, Pranjić.

Rudar Velenje:
Mihelak, Jovan, Kašnik, Lovenjak, Beciri (od 92. Turinek), Trifković, Koprivnik (od 71. Žurga), Pušnik, Hrovat, Jovanović (od 77. Panadić), Martinovič.

Trije zadetki tudi na Gubcu

Peti poraz Krčanov v letošnjem prvenstvu

Velenjčane je v 26. minuti srečanja, po napaki domače obrambe, v vodstvo popeljal Koprivnik, 15 minut pozneje je rezultat prvega polčasa postavil Beciri. Krčani so v drugem polčasu častni zadetek dosegli v 93. minuti, ko je bil uspešen Đurić. V naslednjem krogu odhajajo na gostovanje k novomeški Krki, tekma na Portovalu bo v soboto, 26. septembra, ob 18. uri.

Fotogalerija (Foto: ePosavje.com):