09.11.2021
10:36
Celulozar, Delfin Ljubljana
Plavalci krškega Celulozarja so minulo soboto tekmovali v tivolskem bazenu v Ljubljani na Pokalu Delfin. Med skoraj 300 udeleženci iz Slovenije, Hrvaške in Italije so v Krško prinesli 9 odličij.

Celulozarji v Ljubljani priplavali do 9 medalj

LJUBLJANA Najžlahtnejši lesk so imele medalje mladinca Tima Bizjaka, ki je zmagal na 100 in 200m mešano, na 100 prsno pa je bil srebrn. Zmago si je na 200 mešano priplavala kadetinja Maša Vasiljevič, ob tem pa je bila še tretja na 400m prosto in 50 delfin. Mladinka Anja Vrščaj si je priplavala srebro na 50 prsno, v isti disciplini je bil kadet Anej Krušič tretji, prav tako se je bronaste medalje na 200 mešano veselil Matija Osetič.

Bazen Tivoli v Ljubljani

V prav vseh nastopih popravili osebne rekorde

Blizu zmagovalnega odra je bil s 4. mestom na 100m prsno tudi Jan Kozole, Florijan Resnik je bil najvišje na 200 mešano - zasedel je 6. mesto, medtem ko se je kadet Luka Ferenčak najvišje uvrstil na 9. mesto na 50 hrbtno. Iz Plavalnega kluba Celulozar Krško sporočajo, "da so Celulozarji v prav vseh 30-ih nastopih odplavali osebne rekorde, za kar si zaslužijo iskrene čestitke."