13.09.2021
13:07
Plavalčki v Kopru na državnem prvenstvu v paraplavanju
V nedeljo, 12. septembra 2021, je v Kopru v skladu z določili NIJZ potekalo Državno prvenstvo v paraplavanju, kjer je tekmovalo tudi devet članov Športnega društva Plavalček.

Plavalčki na državnem prvenstvu v paraplavanju v Kopru

KOPER Člani Športnega društva Plavalček so v Kopru nastopili odlično, osvojili so 13 kolajn in domov prinesli štiri naslove državnih prvakov.

Mija Jakovina je postala državna prvakinja na 50m prsno (kategorija DS), Ivan Lesnika je državni prvak na 50m prsno in prosto (kategorija SB8, S9). Maj Režman je postal državni prvak na 100m prsno, in državni podprvak na 50m prsno (kategorija SB14).

Maja Bartolj je osvojila 3. mesto na 50m hrbtno (kategorija S14), Miha Pavlič je postal državni podprvak na 50m prosto, in osvojil 3. mesto na 50m prsno (kategorija S14, SB14), Jan Šlogar je osvojil 3. mesto na 50m prosto (kategorija DS).

Rok Slapšak je postal državni podprvak na 50m prsno in osvojil 3. mesto na 50m delfin (kategorija DS). Andrej Bibič je dosegel absolutno 4. mesto na 100m prsno in 6. mesto na 50m prosto (kategorija SB14, S14), medtem ko je Larisa Žibert postala državna podprvakinja na 50m hrbtno in osvojila 3. mesto na 50m prosto (kategorija S14).

Fotogalerija (Foto: ŠD Plavalček):