13.12.2021
14:31
Podbočje, Koper
V 7. krogu 4. slovenske košarkarske lige so košarkaši Podbočja gostovali v Kopru in petič letos izgubili, srečanje se je končalo z 89:49 (27:12, 22:6, 25:13, 15:18).

Visok poraz Podbočjanov v Kopru

KOPER Košarkaši Podbočja so v 7. krogu 4. slovenske košarkarske lige izgubili pri ekipi BC Koper. Posavcem v začetku srečanja ni šlo prav nič po načrtih, prvo četrtino so domači dobili z rezultatom 27:12, drugo pa 22:6 in polčas tako z rezultatom 49:18. Tretja četrtina se je končala s 25:13, le v zadnji četrtini so bili "podboški pesjani" boljši, dobili so jo z rezultatom 15:18. Kar pa je bilo žal premalo za kaj več kot poraz z rezultatom 89:49.