21.03.2022
14:16
OK Kostanjevica na Krki
Kostanjeviški odbojkarji so v 20. krogu 2. državne odbojkarske lige, krog pred koncem prvenstva, zabeležili drugi letošnji poraz. Za neporedno uvrstitev v 1. B ligo v soboto šteje zmaga.

Krog do konca prvenstva v 2. državni odbojkarski ligi

KOSTANJEVICA NA KRKI V predzadnjem krogu letošnjega prvenstva so Kostanjevičani izgubili na gostovanju pri ekipi Calcit Volley II, srečanje se je končalo z rezultatom 3:1. Prva dva niza, na 21 in 22, so dobili domačini, tretji je pripadel Kostanjevičanom z 21:25, četrti niz pa so dobili domačini z dvema točkama razlike in rezultatom 26:24.

Le še derbi v domači dvorani

Kostanjeviške odbojkarje tako zdaj od napredovanja v 1.B državno odbojkarsko ligo loči le še ena zmaga. In to zmaga v derbiju dveh najboljših ekip letošnje sezone, Kostanjevice in ekipe Črnuče II. Derbi bo v dvorani OŠ Jožeta Gorjupa v Kostanjevici na Krki v soboto, 26. marca, ob 19. uri.